Futbol » 13.05.2024 » Hepsi
İNGİLTERE: Premier League
22:00Aston Villa - Liverpool -:-İSPANYA: LaLiga
22:00Barcelona - Real Sociedad -:-İTALYA: Serie A
19:30Lecce - Udinese -:-21:45Fiorentina - Monza -:-
ABD: MLS
23:45Portland Timbers - Seattle Sounders -:-ABD: USL Championship
02:00Miami FC - Indy Eleven -:-ABD: MLS Next Pro
23:00Los Angeles FC II - Vancouver 2 -:-02:00St. Louis City 2 - Austin FC II -:-
03:00Town FC - North Texas -:-
22:00Chicago Fire II - New York City II -:-
ABD: NISA
02:00Club de Lyon - Maryland Bobcats -:-03:00Arizona Monsoon - LA Force -:-
ABD: NWSL Women
00:30Chicago K - Utah Royals K -:-01:00Kansas City Current K - North Carolina Courage K -:-
02:30Angel City K - Houston Dash K -:-
02:30San Diego Wave K - Gotham K -:-
ALMANYA: Bayanlar Bundesliga
20:30Eintracht Frankfurt K - Freiburg K -:-ARJANTİN: Liga Profesional
23:45Belgrano - Racing Club -:-23:45Lanus - Ind. Rivadavia -:-
02:15Atl. Tucuman - Boca Juniors -:-
ARJANTİN: Primera Nacional
23:30Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-00:00Racing Cordoba - CA Estudiantes -:-
21:30Almagro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
ARJANTİN: Primera B - Apertura
21:30Sacachispas - Laferrere -:-ARJANTİN: Primera C - Apertura
21:30Atlas - Deportivo Paraguayo -:-21:30CSR Espanol - Yupanqui -:-
ARJANTİN: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Estrella de Berisso - Barrancas -:-21:30Juventud de Bernal - Everton La Plata -:-
ARJANTİN: Primera A Women - Apertura
21:00UAI Urquiza K - Gimnasia L.P. K -:-ASYA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Avustralya U17 K - Tayland U17 K -:-11:00Japonya U17 K - Çin U17 K -:-
AVUSTRALYA: Victoria Premier League
13:30Bulleen - Northcote City -:-AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Şampiyonlar Ligi
07:00Pirae (Tah) - Vaivase-Tai (Sam) -:-BAE: BAE Pro Ligi
17:10Al Nasr - Khorfakkan -:-17:10Emirates Club - Al-Ahli Dubai -:-
20:00Al Wasl - Al-Wahda -:-
BARBADOS: Premier League
01:00Brittons Hill - Wotton -:-03:30Barbados Soccer Academy - Paradise SC -:-
BELÇİKA: Jupiler Ligi - Şampiyona Playoffları
21:30Club Brugge - Royale Union SG -:-BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga Women
13:00Dyussh-Polesgu K - Smorgon K -:-14:00FC Gomel K - Beyaz Rusya U19 K -:-
15:00Dynamo Brest K - Bobruichanka K -:-
16:00Dnepr Mogilev K - Zorka-BDU K -:-
18:00Din. Minsk K - Minsk FK K -:-
BOLİVYA: Division Profesional - Clasura
00:30Aurora - Oriente Petrolero -:-02:30Santa Cruz - Wilstermann -:-
BOSNA HERSEK: WWIN Liga BiH
18:00Tuzla City - Borac Banja Luka -:-22:00GOSK Gabela - Zrinjski -:-
BREZİLYA: Serie A
00:30Bahia - Bragantino -:-00:30Vasco - Vitoria -:-
BREZİLYA: Serie C - İlk etap
01:00Remo - Floresta EC -:-01:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
BREZİLYA: Serie D
00:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-01:30Maringa FC - Costa Rica -:-
BREZİLYA: Matogrossense 2
23:00Sport Sinop - Santa Cruz MT -:-22:00Acao - Operario FC -:-
BREZİLYA: Mineiro 2
00:00Mamore - North Esporte Clube -:-BREZİLYA: Catarinense U20
20:30Figueirense U20 - Brusque U20 -:-BREZİLYA: Brasileiro Kadınlar
23:00ErtelendiGremio K - America Mineiro K -:-22:00Flamengo K - Fluminense K -:-
BREZİLYA: Brasileiro A2 Kadınlar
21:00UD Alagoana K - Remo K -:-BREZİLYA: Brasileiro A3 Kadınlar
21:00Paysandu K - Tiradentes K -:-22:30Porto Velho K - Rio Negro K -:-
BULGARİSTAN: Parva liga - Düşme Grubu
17:45Etar - Lok. Sofia -:-20:15Botev Vratsa - Hebar -:-
BULGARİSTAN: Vtora liga
15:00Marek - Dobrudzha -:-BURKİNA FASO: Premier League
19:00Royal - Etoile Filante -:-BUTAN: Premier League
13:00Tensung - Thimphu City -:-ÇAD: Premiere Division - LPFN
17:45Renaissance - Emat -:-ÇEK CUMHURİYETİ: FNL
17:30Sigma Olomouc B - Sparta Prag B -:-DANİMARKA: 1st Division - Terfi Grupları
20:00Hobro - Vendsyssel -:-DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF
23:00Delfines Del Este - Vega Real -:-01:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı
12:00Bosna Hersek U16 - Macaristan U16 -:-15:00Slovenya U16 - Yunanistan U16 -:-
EKVADOR: Liga Pro - İlk etap
23:30Delfin - Orense -:-02:00Barcelona SC - Aucas -:-
EL SALVADOR: Premier Lig - Clasura-Playofflar
23:30Aguila - FAS -:-03:30Municipal Limeno - Platense Municipal -:-
FAROE ADALARI: Premier League
20:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-20:30Skala Itrottarfelag - HB Torshavn -:-
21:00B36 Torshavn - Streymur -:-
FİNLANDİYA: Ykkosliiga
18:30KTP - Jaro -:-FİNLANDİYA: Ykkonen
18:30JJK Jyvaskyla - KPV -:-FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A
19:00Atlantis 2 - MyPa -:-19:00JaPS 2 - PPJ -:-
FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C
18:30OPS - OTP -:-FİNLANDİYA: Ykkonen Women
19:00Ilves 2 K - HJK Akatemia K -:-GANA: Division One League
18:00Young Redbull - Rospak -:-GRENADA: Premier Division
23:00Mt. Rich - Camerhogne -:-23:00ErtelendiShamrock - Paradise -:-
23:00St. John's - Hurricanes -:-
IRAK: Stars League
15:45Zakho - Al Karkh -:-18:00ErtelendiAl Kahraba - Al-Qassim -:-
18:00ErtelendiAl Karkh - Al Naft -:-
18:00Al Shorta - Baghdad -:-
18:00ErtelendiBaghdad - Naft Al-Basra -:-
18:00ErtelendiErbil - Al-Hudod -:-
18:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
18:00ErtelendiNewroz - Al Wasat -:-
20:30Naft Al-Basra - Karbala -:-
22:00Duhok - Newroz -:-
İNGİLTERE: Premier League 2 - Playofflar
21:00Sunderland U21 - West Ham U21 -:-İNGİLTERE: Professional Development League
16:00Charlton U21 - Peterborough U21 -:-İRAN: Pro Lig
17:45Zob Ahan - Peykan -:-19:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
19:00Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran -:-
İRAN: Division 1
16:45Darya Babol - Esteghlal Molasani -:-17:45Fajr Sepasi - Mes Shahr Babak -:-
İRLANDA: Division 1
21:45Longford - Treaty United -:-İSVEÇ: Allsvenskan
20:10Göteborg - Malmo FF -:-İSVEÇ: 1. Lig - Södra
19:30Olympic - Eskilsminne -:-20:00Angelholm - Falkenberg -:-
20:15Jonkoping - Tvaaker -:-
İSVEÇ: Allsvenskan - Kadınlar
20:00Djurgarden K - Vittsjo K -:-20:00Hacken K - Rosengard K -:-
20:00Norrkoping K - Örebro K -:-
20:00Pitea K - Hammarby K -:-
İTALYA: Serie A Women - Şampiyona Playoffları
19:00Juventus K - AS Roma K -:-JAMAİKA: Premier League - Playofflar
01:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-04:00Cavalier - Arnett Gardens -:-
KANADA: Canadian Premier League
02:00Vancouver FC - Atl. Ottawa -:-KATAR: Emir Cup
17:15Al-Duhail - Al Arabi -:-20:00Al-Wakra - Al-Sadd -:-
KIRGIZİSTAN: Premier Liga
15:00Aldier - Alay Osh -:-KOLOMBİYA: Primera A - Apertura - Dörtlü
01:15La Equidad - Santa Fe -:-03:30Tolima - Once Caldas -:-
KOLOMBİYA: Primera B - Apertura
23:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-23:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
23:00Huila - Llaneros -:-
23:00Leones - Quindio -:-
23:00Orsomarso - Bogota -:-
23:00Real Santander - Inter Palmira -:-
23:00Tigres - Real Cartagena -:-
KOLOMBİYA: Liga Women
03:30Real Santander K - Dep. Cali K -:-04:00La Equidad K - Ind. Medellin K -:-
23:30Cucuta K - Junior K -:-
KOSTA RİKA: Primera Division - Clasura
00:00Alajuelense - Guanacasteca -:-00:00Grecia - San Carlos -:-
00:00Saprissa - AD Santos -:-
00:00Sporting San Jose - Herediano -:-
00:00Zeledon - Liberia -:-
KUVEYT: Premier Lig - Düşme Grubu
17:40Al Jahra - Al Shabab -:-20:20Khaitan - Kazma SC -:-
LİTVANYA: I Lyga
18:00Banga 2 - Siauliai 2 -:-19:30Hegelmann Litauen 2 - BFA Vilnius -:-
LÜKSEMBURG: BGL Ligue
21:00Niedercorn - Differdange -:-MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga
21:00Vasas - Haladas -:-MEKSİKA: Liga MX - Clasura-Playofflar
04:00Cruz Azul - U.N.A.M. -:-06:10Monterrey - Tigres -:-
MEKSİKA: Liga de Expansion MX - Clasura-Playofflar
02:00Leones Negros - Atlante -:-MEKSİKA: Liga Premier Serie A - Yedekler - Playofflar
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo -:-MEKSİKA: Liga MX U23 - Clasura-Playofflar
02:00Atl. San Luis U23 - Pachuca U23 -:-MEKSİKA: Liga MX Women - Clasura-Playofflar
04:06Pachuca K - Leon K -:-MORİTANYA: Ligue 1
20:30Pompiers - Entou -:-MYANMAR: MNL League Cup
12:00Mahar United - Shwe Pyi Thar -:-12:30Chinland - Yangon Utd -:-
NİJER: Super Ligue
18:15Police - ASGNN -:-NİKARAGUA: Liga Primera - Clausura-Kazananlar
04:00Esteli - Diriangen -:-NİKARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura-Playofflar
02:00Managua FC U20 - Esteli U20 -:-NORVEÇ: Division 2, avd 1
16:00Viking 2 - Orn -:-17:00Brann 2 - Brattvag -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 2
19:00Staal Jorpeland - Sandefjord 2 -:-19:00Start 2 - Odd 2 -:-
NORVEÇ: Division 3 - Group 3
20:00Gamle Oslo - Skeid 2 -:-20:00Sarpsborg 08 2 - Baerum Sportsklubb -:-
20:15K. Oslo 2 - Flint -:-
ÖZBEKİSTAN: Super League
17:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-17:00Termez Surkhon - Din. Samarkand -:-
PANAMA: LPF - Apertura-Playofflar
01:00Herrera - Plaza Amador -:-PARAGUAY: Primer Küme - Apertura
23:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Atl. Tembetary - Colegiales -:-00:15Deportivo Santani - Resistencia -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Deportivo Garcilaso - Grau -:-02:30U. de Deportes - Sporting Cristal -:-
22:30Alianza Atl. - Cienciano -:-
PERU: Liga 2
23:15Comerciantes - U. San Martin -:-21:00Pirata - Alianza Huanuco -:-
23:15Deportivo Coopsol - Binacional -:-
POLONYA: Ekstraklasa
20:00Radomiak Radom - Ruch -:-POLONYA: Division 1
19:00Legnica - Podbeskidzie -:-POLONYA: Division 2
19:15Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie -:-PORTEKİZ: Liga Portugal 2
22:15Leiria - Academico Viseu -:-ROMANYA: Liga 1 - Şampiyona Playoffları
20:30Farul Constanta - Univ. Craiova -:-SENEGAL: Ligue 1
20:00Generation F. - Pikine -:-20:00Mbour - Jaraaf -:-
SIRBİSTAN: Super Liga - Düşme Grubu
17:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-19:00Javor - Vozdovac -:-
19:00Radnicki Nis - IMT Novi Beograd -:-
21:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SIRBİSTAN: Prva Liga - Düşme Grubu
18:00Mladost GAT - Sloboda -:-18:00RFK Novi Sad - Radnicki Beograd -:-
20:00Dubocica - Vrsac -:-
20:00Metalac - Kolubara -:-
SLOVENYA: 1. SZNL Women - Şampiyona Playoffları
18:00Olimpija K - Mura K -:-SOMALİ: National league
15:30Jeenyo - Badbaado -:-SURİNAM: SML
23:30Inter Wanica - Notch -:-02:00Voorwaarts - Leo Victor -:-
SUUDİ ARABİSTAN: Division 1
18:55Al Qadisiya - Al Najma -:-19:15Al-Faysaly - Hajer -:-
20:50Al Kholood - Jeddah -:-
ŞİLİ: Primera División
03:00Deportes Iquique - Nublense -:-ŞİLİ: Primer B
00:30Curico Unido - San Luis -:-TANZANYA: Ligi Kuu Bara
14:00Tanzania Prisons - Ihefu -:-16:00JKT Tanzania - Singida Fountain Gate -:-
16:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
19:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
TAYLAND: Thai League 1
14:30Lamphun Warrior - Uthai Thani -:-TRİNİDAD VE TOBAGO: TT Premier League
00:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-TÜRKİYE: TFF 2. Lig Playofflar
20:0024 Erzincanspor - Iğdır FK -:-20:00Yeni Mersin İdmanyurdu - Trabzon FK -:-
UGANDA: Premier League
16:00Express - NEC FC -:-UKRAYNA: Premier League
15:30Kolos Kovalivka - LNZ Cherkasy -:-18:00Zorya - Veres-Rivne -:-
UKRAYNA: Championship Women - Şampiyona Playoffları
12:00Shakhtar K - Zhytlobud-1 K -:-URUGUAY: Segunda Division
23:30Oriental - Tacuarembo -:-02:00Montevideo City - Uruguay Montevideo -:-
03:45Cerrito - Cooper -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Dörtlü
00:00Angostura - Portuguesa -:-02:30Carabobo - Puerto Cabello -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Heroes de Falcon -:-23:00Dynamo Puerto - Maritimo -:-
23:00Urena - Yaracuyanos -:-
00:00Bolivar - Nueva Esparta -:-
VİETNAM: V.Ligi 1
13:00Gia Lai - Nam Dinh -:-13:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-
14:00Hong Linh Ha Tinh - Hanoi FC -:-
15:15Viettel - Binh Dinh -:-
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.