YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: MLS

23:00Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 5:0
02:00Philadelphia Union - New York City 2:0
02:00Vancouver Whitecaps - New York Red Bulls 2:2
02:30Montreal Impact - Chicago Fire 2:1
03:00ErtelendiFC Dallas - Minnesota -:-
71'Sporting Kansas City - Portland Timbers 2:0
Devre ArasıHouston Dynamo - Real Salt Lake 1:0
05:00San Jose Earthquakes - Toronto FC -:-
23:00Atlanta United - Columbus Crew -:-

ABD: USL

02:00Pittsburgh - Charlotte Independ. 0:0
02:00Richmond Kickers - Penn 3:2
02:30Cincinnati - Charleston 3:0
02:30Louisville City - Nashville SC 0:0
72'Rio Grande - Oklahoma City Energy 1:3
7'Fresno - Saint Louis FC 0:0
7'Real Monarchs - Tulsa Roughnecks 0:0
06:00Las Vegas Lights - Phoenix Rising -:-
06:00Sacramento Republic - LA Galaxy 2 -:-
00:00Swope Park - Reno -:-

ABD: NWSL Women

01:30Sky Blue K - Utah Royals K 2:2
02:00Terk edildiNorth Carolina Courage K - Orlando Pride K 0:0
05:30Portland Thorns K - Chicago K -:-

AFRİKA: CAF Konfederasyon Kupası

16:00Aduana Stars (Gha) - ASEC Mimosas (Ivo) -:-
16:00AS Vita Club (Drc) - Raja Casablanca (Mar) -:-
16:00CARA Brazzaville (Con) - WAC (Ivo) -:-
16:00UD Songo (Moz) - El Masry (Egy) -:-
19:00Gor Mahia (Ken) - Rayon Sport (Rwa) -:-
19:00Young Africans (Tan) - USM Alger (Alg) -:-
22:00Al-Hilal (Sud) - Berkane (Mar) -:-
22:00Djoliba (Mli) - Enyimba (Nga) -:-

ALMANYA: Regionalliga North

16:00Luneburger Hansa - Bremen II -:-
16:30Hannover II - Oldenburg -:-
18:00VfL Oldenburg - Havelse -:-
reklam

ALMANYA: Regionalliga Nordost

14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer -:-

ALMANYA: Regionalliga Batı

15:00Monchengladbach II - Dusseldorf II -:-
15:00RW Essen - Koln II -:-

ALMANYA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Todesfelde - Eichede -:-

ALMANYA: Oberliga Hamburg

15:00Pinneberg - Niendorfer TSV -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Sasel -:-

ALMANYA: Oberliga Bremen

16:00Blumenthaler - BTS Neustadt -:-
16:00Borgfeld - Bremer -:-
16:00Leher - OSC Bremerhaven -:-
16:00Schwachhausen - Aumund-Vegesack -:-
16:30SFL Bremerhaven - Oberneuland -:-

ALMANYA: Oberliga Niedersachsen

15:00Braunschweig II - Uphusen -:-
16:00Arminia Hannover - Hagen/Uthlede -:-
16:00Heeslinger - Bersenbruck -:-

ALMANYA: Oberliga Westfalen

16:00Brunninghausen - Ahlen -:-
16:00Ennepetal - ASC 09 Dortmund -:-
16:00Paderborn II - Gievenbeck -:-
16:00Schermbeck - Siegen -:-
16:00Sprockhovel - FC Gutersloh -:-
16:00TuS Haltern - Westfalia Herne -:-

ALMANYA: Oberliga Hessen

16:00Ederbergland - Neu-Isenburg -:-
16:00Ginsheim - Bad Vilbel -:-
16:00Lohfelden - Waldgirmes -:-
16:30Eddersheim - Flieden -:-

ALMANYA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Emmelshausen - Kaiserslautern II -:-
16:00VFB Dillingen - Arminia Ludwigshafen -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Nord

15:00Eltersdorf - Jahn Forchheim -:-
16:00DJK Bamberg - Seligenporten -:-
16:00Vach - Spvgg Ansbach 09 -:-

ALMANYA: Oberliga Bayern Süd

17:00Regensburg II - Kirchanschoring -:-
18:00Schwabmunchen - Rain/Lech -:-
18:00SV Turkgucu Ataspor - Holzkirchen -:-

ALMANYA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Oberachern - Stuttgarter Kickers -:-

ALMANYA: Oberliga Niederrhein

16:00Germania Ratingen - Union Nettetal -:-
16:00Jahn Hiesfeld - Baumberg -:-
16:00Kleve - Bocholt -:-
16:00Meerbusch - Hilden -:-
16:00SC Velbert - Dusseldorf-West -:-
16:00SSVg Velbert - TuRU Dusseldorf -:-
16:00SW Essen - Homberg -:-
16:30Duisburg - Speldorf -:-
16:30FC Monheim - Schonnebeck -:-

ALMANYA: DFB Pokal

16:30BFC Dynamo - FC Koln -:-
16:30Chemie Leipzig - Regensburg -:-
16:30Jeddeloh - Heidenheim -:-
16:30Karlsruher - Hannover -:-
16:30SC Weiche-08 - Bochum -:-
16:30Steinbach Haiger - Augsburg -:-
16:30Stendal - Bielefeld -:-
16:30TuS RW Koblenz - Dusseldorf -:-
16:30Viktoria Koln - RB Leipzig -:-
19:30Hastedt - Monchengladbach -:-
19:30Jena - Union Berlin -:-
19:30Munich 1860 - Kiel -:-

ALMANYA: Kuzey Gençler Bundesliga

12:00Jena U19 - RB Leipzig U19 -:-
12:00Magdeburg U19 - Bremen U19 -:-
12:00Osnabruck U19 - Hertha U19 -:-
12:00St. Pauli U19 - Dresden U19 -:-
14:00Wolfsburg U19 - Hamburger SV U19 -:-
15:00Havelse U19 - Union Berlin U19 -:-

ALMANYA: Güney Gençler Bundesliga

12:00Freiburg U19 - Frankfurt U19 -:-
12:00Hoffenheim U19 - Ingolstadt U19 -:-
12:00Kaiserslautern U19 - Mainz U19 -:-
14:00Nurnberg U19 - Karlsruher U19 -:-
14:00Stuttgarter Kickers U19 - Augsburg U19 -:-
15:00Stuttgart U19 - Heidenheim U19 -:-

ALMANYA: Batı Gençler Bundesliga

12:00Alemannia Aachen U19 - Leverkusen U19 -:-
12:00B. Monchengladbach U19 - Schalke U19 -:-
12:00Dortmund U19 - Preussen Munster U19 -:-
12:00Duisburg U19 - Dusseldorf U19 -:-
12:00Rodinghausen U19 - Paderborn U19 -:-
12:00RW Essen U19 - Bochum U19 -:-
14:00Koln U19 - Oberhausen U19 -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00İptal edildiDesportivo JGM - Interclube -:-
17:00Primeiro de Agosto - Domant -:-

ARJANTİN: Superliga

23:45Argentinos Jrs - Godoy Cruz 0:0
02:00River Plate - Belgrano 0:0
17:00San Martin S.J. - Patronato -:-
19:15Colon - Tigre -:-
21:30Aldosivi - Huracan -:-
23:45San Lorenzo - Lanus -:-

ARJANTİN: Primera B Metropolitana

23:05Atletico Atlanta - Tristan Suarez 4:0
21:30UAI Urquiza - Defensores Unidos -:-

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

18:00El Porvenir - General Lamadrid -:-
21:30Berazategui - Deportivo Armenio -:-
21:30Excursionistas - San Martin Burzaco -:-
21:30Leandro N. Alem - Midland -:-

ARJANTİN: Copa Argentina

23:00ErtelendiRosario - Talleres Cordoba -:-
21:10Cipolletti - Almagro -:-

ARNAVUTLUK: Süper Lig

17:45Kukesi - Laci -:-
20:45Teuta - Flamurtari -:-

ASYA: Asian Games Women

11:00Maldivler K - Güney Kore K -:-
14:30Endonesya K - Tayvan K -:-
14:30Vietnam K - Tayland K -:-

ASYA: Asya Oyunları

12:00Japonya U23 - Vietnam U23 -:-
12:00Pakistan U23 - Nepal U23 -:-
15:00Bangladeş U23 - Katar U23 -:-
15:00Birleşik Arap Emirlikleri U23 - Çin U23 -:-
15:00Doğu Timor U23 - Suriye U23 -:-
15:00Tayland U23 - Özbekistan U23 -:-

AVRUPA: Premier League (Crimea)

17:00Guardsman - Kyzyltash -:-
17:30Ocean Kerch - TSK Simferopol -:-
18:00Inkomport - Krymteplytsia -:-

AVUSTRALYA: NPL Victoria

09:00Heidelberg - South Melbourne -:-

AVUSTRALYA: Avustralya Brisbane Premier Ligi

09:00Taringa - Brisbane K. -:-

AVUSTRALYA: NPL Queensland

11:00Olympic FC - Sunshine Coast -:-

AVUSTRALYA: NPL Tasmania

07:00Clarence Utd. - Kingborough Lions -:-

AVUSTRALYA: Capital Territory

08:00Canberra Olympic - Canberra FC -:-

AVUSTRALYA: Northern NSW

07:30Valentine - Edgeworth E. -:-

AVUSTRALYA & OKYANUSYA: OFC Championship U19 - Playofflar

07:00Yeni Zelanda U19 - Tahiti U19 -:-

AVUSTURYA: Tipico Bundesliga

18:00Austria Vienna - Admira -:-
18:00LASK Linz - Rapid Vienna -:-
18:00Sturm Graz - Altach -:-

AVUSTURYA: 2. Liga

11:30Lafnitz - Horn -:-
15:30Kapfenberg - Vorwarts Steyr -:-

AVUSTURYA: Regionalliga Batı

15:00Grodig - Seekirchen -:-

AVUSTURYA: Bundesliga Women

12:00Neulengbach K - Innsbruck K -:-
14:15Landhaus K - Sudburgenland K -:-

AZERBAYCAN: Premier Lig

17:30Neftci Baku - Gabala -:-
19:30Sabah Baku - SumQayit -:-

BELÇİKA: Jupiler Ligi

15:30Antwerp - Club Brugge -:-
19:00Genk - Charleroi -:-
21:00Eupen - Gent -:-

BELÇİKA: Proximus League

17:00Leuven - Beerschot Wilrijk -:-

BELÇİKA: Kupa - Elemeler

17:00Boom - Sint Niklaas -:-
17:00Cappellen - Temse -:-
17:00City Pirates - Zepperen-Brustem -:-
17:00Dessel - Solieres Sport -:-
17:00Duffel - De Kempen -:-
17:00Givry - Merelbeke -:-
17:00Hamoir - Aalst -:-
17:00Houtvenne - OC Charleroi -:-
17:00Knokke - Spouwen-Mopertingen -:-
17:00KRC Harelbeke - Hamme -:-
17:00Nijlen - ASV Geel -:-
17:00Olsa Brakel - Gullegem -:-
17:00Royal Albert Quevy-Mons - Aubel -:-
17:00Saint Eloois - Acren -:-
17:00Stade Brainois - KRC Gent -:-
17:00Wellen - Mandel United -:-
17:00Westhoek - Oudenaarde -:-

BEYAZ RUSYA: Vysshaya Liga

14:00Vitebsk - Luch Minsk -:-
16:00Slutsk - Soligorsk -:-
18:00Din. Minsk - Gorodeja -:-

BOLİVYA: Division Profesional - Clasura

00:15Real Potosi - Guabira 2:0
02:30Royal Pari - The Strongest 1:0
22:00Destroyers - San Jose -:-
23:00Bolivar - Blooming -:-
00:15U. Sucre - Sport Boys -:-

BOSNA HERSEK: Premier Lig

20:00Tuzla City - Zeljeznicar -:-
21:00Sarajevo - Zrinjski -:-

BOSNA HERSEK: FBiH

18:30Olimpic Sarajevo - Igman K. -:-

BOSNA HERSEK: RS

20:30Borac Banja Luka - Tekstilac -:-
21:00Sutjeska Foca - Prijedor -:-
18:30Zeljeznicar Banja Luka - Mrkonjic Grad -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Sharps Shooting Stars - Gaborone Utd -:-

BREZİLYA: Serie A

01:00Corinthians - Gremio 0:1
17:00Atletico-PR - Flamengo -:-
17:00Internacional - Parana -:-
22:00Botafogo RJ - Atletico-MG -:-
22:00Cruzeiro - Bahia -:-
22:00Vitoria - Palmeiras -:-

BREZİLYA: Serie B

01:00Sampaio Correa - Guarani 0:2
03:00CSA - Sao Bento 1:0

BREZİLYA: Serie C - Playofflar

23:00Santa Cruz - Operario -:-

BULGARİSTAN: Parva Liga

18:15Levski - Septemvri Sofia -:-
21:00Ludogorets - CSKA Sofia -:-

BULGARİSTAN: Vtora liga

18:00Arda - Pirin Blagoevgrad -:-
18:00Dobrudzha - Lok. Sofia -:-

BURUNDİ: Ligue A

16:00Bujumbura C. - LLB Academic -:-
16:00Le Messager Ngozi - Flambeau de l'Est -:-
16:00Musongati - Olympic S. -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

19:15Gibraltar Phoenix - Lincoln -:-

CEZAYİR: 1.Küme

23:00Paradou - Belouizdad 0:0

ÇEK CUMHURİYETİ: 1. Liga

16:00Karvina - Plzen -:-
19:00Sparta Prag - Pribram -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: 2. Lig

18:00Mas Taborsko - Vlasim -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: CFL

18:00Brozany - Karlovy Vary -:-
18:00Jirny - Dobrovice -:-
18:00Stechovice - Velvary -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division A

18:00Rakovnik - MFK Dobris -:-
18:00Sedlcany - Beroun -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division C

16:00Pardubice B - Cesky Brod -:-
18:00Benatky - Turnov -:-
18:00Caslav - Slatinany -:-
18:00Dvur Kralove - Horky nad Jizerou -:-
18:00Kolin - Mseno -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division D

17:30Havlickuv Brod - Bzenec -:-
17:30Humpolec - Lanzhot -:-
17:30Polna - Zdar na Sazavou -:-
17:30Tasovice - Strani -:-
17:30Zdirec n. D. - Velka Bites -:-
18:00Blansko - Rosice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Division E

11:00Usti - Novy Jicin -:-
11:15Havirov - Detmarovice -:-
11:15Slavicin - Bohumin -:-
17:30Bruntal - Hranice -:-
18:00Sumperk - HFK Olomouc -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Prazsky prebor

18:00Motorlet Prague B - Podoli -:-
18:00Treboradice - CAFC -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Stredocesky KP

18:00SK Lhota - Vykan -:-
18:00Velim - Banik Libusin -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihocesky KP

15:30Sokol Lom - Cimelice -:-
18:00Hluboka nad Vltavou - Rudolfov -:-
18:00Jankov - Olesnik -:-
18:00Zelec - Trebon -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Plzensky KP

17:00Start Tlumacov - Myto -:-
18:00Domazlice B - Nyrsko -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Ustecky KP

11:30Litomericko B - Krupka -:-
18:00Hrobce - Steti -:-
18:00Louny - Brna -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Liberecky KP

18:00Visnova - Rovensko p. Tr. -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Kralovehradecky KP

18:00Cerveny Kostelec - Novy Bydzov -:-
18:00Jaromer - Libcany -:-
18:00Trebes - Sobotka -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Pardubicky KP

15:30Luze - Ceska Trebova -:-
18:00Chrudim B - Moravany -:-
18:00Hlinsko - Svitavy -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

17:30Ledec nad Sazavou - Nova Ves -:-
17:30Sperice - Velke Mezirici B -:-
17:30Zirovnice - Kosetice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Jihomoravsky KP

17:30Tisnov - Kurim -:-
18:00Rajecko - Mutenice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Olomoucky KP

11:00Cernovir - Sternberk -:-
17:30Dolany - Velke Losiny -:-
17:30Lutin - Kralice na Hane -:-
17:30Medlov - HFK Olomouc B -:-
17:30Zabreh - Zelatovice -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Zlinsky KP

18:00Stitna nad Vlari - Holesov -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Moravskoslezsky KP

18:00Frenstat p. R. - Bridlicna -:-
18:00Krnov - Brusperk -:-
18:00Moravan Oldrisov - Hlubina -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Youth League

11:30Jablonec U21 - Mlada Boleslav U21 -:-
12:00Bohemians 1905 U21 - Dukla Prag U21 -:-
12:00Hradec Kralove U21 - Slavia Prag U21 -:-
12:00Teplice U21 - Sparta Prag U21 -:-
12:00Trinec U21 - Brno U21 -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: First League Women

14:00Sparta Prag K - Lok. Brno K -:-
15:30Slovacko K - Liberec K -:-

ÇEK CUMHURİYETİ: Czech Cup Women

17:30Sokol Troubsko K - Nove Sady K -:-
18:00Breznice K - Zlin K -:-

ÇİN: Super Ligi

14:35Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian -:-
14:35Hebei - Shanghai Shenhua -:-

ÇİN: Jia Ligi

14:00Dalian Transcend - Meizhou Meixian Techand -:-
14:30Heilongjiang Lava - Zhejiang Greentown -:-
14:30Shanghai Shenxin - Yanbian -:-
14:30Shenzhen - Wuhan Zall -:-
14:30Zhejiang Yiteng - Shijiazhuang -:-
15:00Xinjiang Tianshan - Beijing Baxy -:-

ÇİN: Yi Ligi

11:00Shenzhen Pengcheng - Yunnan Feihu F.C. -:-
14:35Zibo Sunday - Beijing Technology -:-

DANİMARKA: Süper Ligi

13:00Nordsjaelland - Vejle -:-
15:00Randers - Hobro -:-
17:00Aarhus - FC Copenhagen -:-
19:00Brondby - Esbjerg -:-
21:00Odense - Midtjylland -:-

DANİMARKA: 1st Division

15:45Helsingor - Fredericia -:-
15:45Hvidovre - Naestved -:-
15:45Koge - Nykobing -:-
15:45Roskilde - Silkeborg -:-
15:45Thisted - Lyngby -:-
15:45Viborg - F. Amager -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 1

15:00Ringkobing - Jammerbugt -:-

DANİMARKA: 2nd Division - Group 2

14:00Avarta - Middelfart -:-
16:00AB Kopenhagen - Slagelse B&I -:-

DOMİNİK CUMHURİYETİ: LDF

23:00Universidad O&M - Inter 1:0
23:00Vega Real - Barcelona Atletico 2:0
23:00Delfines Del Este - Cibao -:-
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-
23:00San Cristobal - Moca -:-
23:30Atlantico - Atletico San Francisco -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

13:00CD Marino (Esp) - Las Palmas B (Esp) -:-
13:00Celta Vigo B (Esp) - Alondras (Esp) -:-
19:00Xanthi (Gre) - Iraklis (Gre) -:-
20:00Trikala FC (Gre) - AEL Larissa (Gre) -:-
21:00Levski (Bul) - Boca Juniors (Arg) -:-
21:30Crotone (Ita) - Rende (Ita) -:-
21:30Entella (Ita) - Albissola (Ita) -:-

EKVATOR: Serie A - İkinci etap

23:30LDU Quito - Tecnico U. 1:1
02:00Barcelona SC - U. Catolica 2:0
20:00Delfin - Ind. del Valle -:-

ELSALVADOR: Premier Lig - Apertura

00:15Luis Angel Firpo - Metapan 3:4
00:30Aguila - Jocoro 1:2
78'Chalatenango - Municipal Limeno 0:0
74'Sonsonate - FAS 0:0
00:00Pasaquina - Santa Tecla -:-
00:15Alianza FC - Audaz -:-

ERMENİSTAN: Premier Lig

15:30Ararat - Shirak -:-
18:00Gandzasar - Alashkert -:-
20:30Pyunik - Ararat-Armenia -:-

ESTONYA: Meistr ligi

13:00Parnu JK Vaprus - Levadia -:-
19:00Flora - Tallinna Kalev -:-

FAROE ADALARI: Premier League

17:00Argir - B36 Torshavn -:-
17:00HB Torshavn - TB/FCS/Royn -:-
17:00Klaksvik - Streymur -:-
17:00Runavik - Skala Itrottarfelag -:-
17:00Vikingur - 07 Vestur Sorvagur -:-

FİLİPİNLER: PFL

10:00Stallion - Kaya -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

13:00HJK - Kemi -:-
19:00Mariehamn - Honka -:-

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30Ekenas - Klubi 04 -:-
18:30HIFK - AC Kajaani -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

18:30Gnistan - PEPO -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

17:00KaaPo - Kiffen -:-
18:30GrIFK - SalPa -:-

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

18:30Hercules - PK-37 -:-
18:30KuFu-98 - Narpes Kraft -:-
18:30VIFK - OLS Oulu -:-

FRANSA: Lig 1

16:00Strasbourg - St. Etienne -:-
18:00Toulouse - Bordeaux -:-
22:00Nimes - Marsilya -:-

GALLER: Premier League

16:30Barry - Bala Town -:-
18:00Connah's Q. - TNS -:-

GUATEMALA: Ulusal Lig - Apertura

03:00Comunicaciones - Malacateco 4:0
22:30Deportivo Chiantla - Sanarate -:-
23:30Guastatoya - Coban Imperial -:-

GÜNEY AFRİKA: Premier Lig

16:00Amazulu - Free State Stars -:-
16:00Bloem Celtic - Orlando -:-

GÜNEY AFRİKA: First Division

16:00Jomo Cosmos - Ajax Cape Town -:-
16:00Pretoria U. - Mbombela -:-
16:00Richards Bay - Ubuntu Cape Town -:-
16:00TS Galaxy - Cape Umoya United -:-

GÜNEY KORE: K League 1

13:00Gangwon - Incheon -:-
13:00Jeonnam - Suwon -:-
13:00Seoul - Jeonbuk -:-

GÜNEY KORE: K League 2

13:00Gwangju - Seoul E. -:-

GÜRCİSTAN: Erovnuli Liga

18:00Saburtalo Tbilisi - Dila Gori -:-

HIRVATİSTAN: 1. HNL

19:30Rudes - Rijeka -:-
22:00Hajduk Split - Gorica -:-

HİNDİSTAN: Calcutta Premier Division A

12:15Food Corporation of India - Rainbow -:-
14:00Mohun Bagan - Tollygunge Agragami -:-

HOLLANDA: Eredivisie

13:15Utrecht - Zwolle -:-
15:30FC Emmen - Alkmaar -:-
15:30Feyenoord - Excelsior -:-
17:45Heerenveen - Vitesse -:-

HOLLANDA: KNVB Beker

15:00Watergraafsmeer - Westlandia -:-
15:30Bekkerveld - USV Hercules -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

03:00UPNFM - Vida 1:1
Devre ArasıReal de Minas - Juticalpa 1:0
Devre ArasıReal Espana - Marathon 0:1
45+'CD Honduras - Platense 0:0

İNGİLTERE: Premier League

15:30Burnley - Watford -:-
15:30Manchester City - Huddersfield -:-
18:00Brighton - Manchester Utd -:-

İNGİLTERE: Şampiyona

17:00Brentford - Sheffield Wed -:-

İNGİLTERE: League One

17:00Sunderland - Scunthorpe -:-

İNGİLTERE: Premier League 2

15:00West Ham U23 - Manchester City U23 -:-

İRAN: Division 1

16:30Malavan - Qashqai Shiraz -:-
17:15Mes Rafsanjan - Arvand Khorramshahr -:-
18:00Baderan Tehran - Shahin Bushehr -:-
18:00Persepolis Pakdasht - Machine Sazi -:-
18:45Shahrdari Mahshahr - Oxin Alborz -:-

İRLANDA: Premier Division

21:00Cork City - St. Patricks -:-

İSKOÇYA: Betfred Cup - Playofflar

14:30Kilmarnock - Rangers -:-
17:00Hibernian - Ross County -:-

İSPANYA: LaLiga

23:15Barcelona - Alaves 3:0
19:15Eibar - Huesca -:-
21:15Vallecano - Sevilla -:-
23:15Real Madrid - Getafe -:-

İSPANYA: LaLiga2

23:00Cordoba - Numancia 3:3
20:00Mallorca - Osasuna -:-
20:00R. Oviedo - Extremadura UD -:-
21:30Zaragoza - Rayo Majadahonda -:-
23:00Las Palmas - Reus Deportiu -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 5

20:00Castelldefels - FE Grama -:-
20:00Cerdanyola - San Cristobal CP -:-
20:00Pobla Mafumet - Llagostera Costa Brava -:-
20:00Santfeliuenc - Reus Deportiu B -:-
20:30CE Europa - Martinenc -:-
21:00Sant Andreu - Prat -:-

İSPANYA: Tercera Division - Group 11

12:30Mercadal - Formentera -:-
13:00Pena Deportina - Son Cladera -:-
18:00Alcudia - San Rafael -:-
20:00Ferriolense - Esporles -:-

İSRAİL: Toto Kupası - Klasman playoffları

19:30H. Beer Sheva - Netanya -:-

İSRAİL: Toto Kupası - Playofflar

21:00M. Tel Aviv - H. Tel Aviv -:-

İSVEÇ: Allsvenskan

16:00Elfsborg - Norrkoping -:-
16:00Sundsvall - Hacken -:-
18:30Brommapojkarna - AIK Stockholm -:-
18:30Djurgarden - Kalmar -:-

İSVEÇ: Superettan

16:00GAIS - Varbergs -:-
18:30Helsingborg - Landskrona -:-

İSVEÇ: Division 1, Norra

16:00Skelleftea - Carlstad -:-
17:00Arameisk-Syrianska - Umeå -:-
17:00Assyriska FF - Karlslunds -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

16:00Atvidabergs - Tvaakers -:-
17:00Karlskrona - Angelholms -:-
18:00Oddevold - Eskilsminne -:-

İSVEÇ: Division 2, Norrland

17:00Pitea - IFK Umea -:-

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

17:00Mora - Skiljebo -:-

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

15:00Olympic - Savedalens -:-

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

17:00Eskilstuna City - Varmdo -:-
19:00Sleipner - Sylvia -:-

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

16:00Orebro Syr. - Torslanda -:-

İSVEÇ: Allsvenskan - Bayanlar

15:00Vittsjo K - Pitea K -:-
16:00Göteborg K - Djurgarden K -:-
16:00Linköpings K - Bunkeflo K -:-

İSVEÇ: Elitettan Women

14:00Lidkopings FK K - Ljusdals K -:-
16:00Mallbackens K - Västerås K -:-
16:00Umeå IK K - AIK K -:-

İSVİÇRE: 1.Lig Grup 1

16:00Thun II - Bulle -:-

İSVİÇRE: Nationalliga A Women

16:00Basel K - FF Lugano 1976 K -:-

İSVİÇRE: Swiss Kupası

15:00Buochs - Grasshoppers -:-
15:30Freienbach - Schaffhausen -:-
16:00Dietikon - Lugano -:-
16:00Gland - Luzern -:-
16:00Ueberstorf - St. Gallen -:-
16:30Fleurier - Nidau -:-
16:30Klingnau - Bramois -:-
17:00Yverdon - Xamax -:-

İTALYA: Serie A

19:00Torino - AS Roma -:-
21:30ErtelendiAC Milan - Genoa -:-
21:30Bologna - Spal -:-
21:30Empoli - Cagliari -:-
21:30Parma - Udinese -:-
21:30ErtelendiSampdoria - Fiorentina -:-
21:30Sassuolo - Inter -:-

İTALYA: Coppa Italia Serie C

18:30ErtelendiBisceglie - Matera -:-
18:30ErtelendiRieti - Teramo -:-
19:00ErtelendiCavese - Paganese -:-
21:30ErtelendiFano - Gubbio -:-
21:30ErtelendiRimini - Imolese -:-
21:30ErtelendiSiracusa - Reggina 1914 -:-

İZLANDA: Pepsideild

19:00Akureyri - KR Reykjavik -:-
21:00Fylkir - Hafnarfjordur -:-
21:00Grindavik - Stjarnan -:-

İZLANDA: Inkasso-deildin

17:00Fram - Njardvik -:-

JAPONYA: J-League

07:00Sapporo - Tokyo -:-
12:00Nagoya - Sagan Tosu -:-
12:00Shimizu - Urawa -:-
12:00V-Varen Nagasaki - C-Osaka -:-
12:30Kashima - Yokohama M. -:-
13:00Hiroshima - Kawasaki -:-
13:00Iwata - Kashiwa -:-
13:00Shonan - Kobe -:-
13:00Vegalta Sendai - G-Osaka -:-

JAPONYA: J-Ligi Division 2

12:00Gifu - Kumamoto -:-

KAMBOÇYA: C-League

11:00Asia Euro United - Electricite Du Cambodge -:-
11:00Western Phnom Penh - Svay Rieng -:-
14:00National Defense - Police Commissary -:-

KANADA: CSL

01:30Hamilton City - Scarborough B. -:-
02:00Vorkuta - CSC Mississauga -:-
03:30Brantford - Waterloo -:-
04:00Ukraine United - Real Mississauga -:-

KARADAĞ: Prva Crnogorska Ligi

18:00Buducnost - Lovcen -:-

KARADAĞ: Division 2

18:30Berane - Otrant -:-
18:30Igalo - Bokelj -:-
18:30Jezero - Mladost Ljeskopolje -:-
18:30Kom Podgorica - Jedinstvo -:-
18:30Tivat - Decic -:-

KATAR: Premier Lig

17:25Al-Sadd - Al-Gharafa -:-
19:35Al-Duhail - Al-Rayyan -:-

KAZAKİSTAN: Premier Lig

15:00Kaisar - Ordabasy -:-
15:00Zhetysu - I. Pavlodar -:-

KENYA: Premier League

11:00Kariobangi Sharks - Sony Sugar -:-
15:00Rangers - Ulinzi Stars -:-
15:00Tusker - Zoo Kericho -:-
15:00Vihiga United - Kakamega Homeboyz -:-

KOLOMBİYA: Liga Aguila - Clasura

23:15Petrolera - Patriotas 3:2
01:30America De Cali - Atl. Nacional 0:2
02:00Chico - Junior 2:1
61'Bucaramanga - Tolima 0:2
00:00Ind. Medellin - Aguilas -:-

KOLOMBİYA: Torneo Aguila

23:00Valledupar - Orsomarso 1:1
22:00Quindio - Real Cartagena -:-
23:00Barranquilla - U. Magdalena -:-
23:00Llaneros - Bogota -:-
23:30Atletico F.C. - Popayan -:-

KOSOVA: Superliga

17:45Drita - Kek-U -:-
17:45Flamurtari - Ferizaj -:-
17:45KF Llapi - Drenica -:-
17:45Liria - KF Ballkani -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

05:05Herediano - Grecia -:-
20:00Cartagines - San Carlos -:-
22:30Carmelita - U.C.R. -:-
00:00Guadalupe - Santos De Guapiles -:-
00:05Limon - Alajuelense -:-

LETONYA: SynotTip Virslīga

16:00Valmiera - RFS -:-
18:00Spartaks - Ventspils -:-

LETONYA: 1. Liga

17:00Preilu BJSS - RTU -:-

LİTVANYA: A Lyga

13:00Atlantas - Trakai -:-
18:00Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-

LİTVANYA: I Lyga

17:00FK Panevezys - Vilniaus Vytis -:-

LÜKSEMBURG: Ulusal Lig

17:00Benfica - Union Titus Petange -:-
17:00Ettelbruck - Rumelange -:-
17:00Mondorf - Jeunesse Esch -:-
19:00Differdange - UNA Strassen -:-
19:00Victoria Rosport - Niedercorn -:-

MACARİSTAN: Merkantil Bank Liga

18:30Budaorsi - Kaposvar -:-
18:30Cegledi - Nyiregyhaza -:-
18:30Kazincbarcika - Balmazujvaros Sport -:-
18:30Monori - Győr -:-
18:30Mosonmagyarovari TE - Tiszakecske -:-
18:30Soroksar - Dorogi -:-
19:00Zalaegerszeg - Bekescsaba -:-
20:00Gyirmot - Vac -:-
20:00Siofok - Budafoki -:-
20:00Vasas - Csakvari -:-

MACARİSTAN: NB I Women

15:00MLE K - MTK Hungaria K -:-

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Prva Ligi

18:00Belasica - Akademija Pandev -:-
18:00Makedonija GP - Shkendija -:-
18:00Renova - Vardar -:-
18:00Shkupi - Pobeda -:-

MAKEDONYA CUMHURİYETİ: Division 1

18:00Labunishta - Vellazerimi -:-

MALAWİ: Super League

15:30Blue Eagles - Silver -:-
15:30Kamuzu Barracks - Civil -:-
15:30Moyale Barracks - Big Bullets -:-
15:30Red Lions - Masters Security -:-

MALEZYA: Malaysia Cup

16:00Kuala Lumpur - Perak -:-
16:00PKNS FC - Felda -:-

MEKSİKA: Primera División - Apertura

01:00Cruz Azul - Leon 3:0
03:00Pachuca - Lobos BUAP 3:0
7'Necaxa - Puebla 0:0
7'Queretaro - Club America 0:0
1'Monterrey - U.N.A.M. 0:0
20:00Toluca - Tijuana -:-

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Apertura

01:00Zacatepec - Cafetaleros de Tapachula 4:2
03:00Celaya - Atl. San Luis 0:4
7'Juarez - Tampico Madero 0:0

MEKSİKA: Liga MX Women - Apertura

18:00Lobos BUAP K - Veracruz K -:-
18:30Monterrey K - Queretaro K -:-
00:00Club America K - U.N.A.M. K -:-

MOLDOVA: Ulusal Lig

17:30Sfintul - Petrocub -:-
17:30Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto -:-
17:30Zaria Balti - Zimbru -:-

MOZAMBİK: Mocambola

16:001º de Maio de Quelimane - ENH Vilankulo -:-
16:00Clube Desportivo de Nacala - Ferroviario Nampula -:-
16:00Costa do Sol - Chibuto -:-
16:00Incomati Xinavane - Ferroviario Nacala -:-
16:00Maxaquene - Ferroviario Beira -:-
16:00Sporting Nampula - Textafrica Chimoio -:-
16:00ErtelendiUD Songo - Ferroviario Maputo -:-
16:00UP de Manica - LD Maputo -:-

NİJERYA: NPFL

18:00ErtelendiAbia Warriors - FC Ifeanyi Ubah -:-
18:00ErtelendiEl Kanemi - Kwara -:-
18:00ErtelendiEnyimba - Enugu -:-
18:00ErtelendiHeartland - MFM FC -:-
18:00ErtelendiKano - Yobe Stars -:-
18:00ErtelendiKatsina United FC - Lobi Stars -:-
18:00ErtelendiNasarawa - Akwa United -:-
18:00ErtelendiPlateau - Niger -:-
18:00ErtelendiRivers United FC - Wikki Tourist -:-
18:00ErtelendiSunshine Stars - Go Round -:-

NORVEÇ: Eliteserien

19:00Brann - Sarpsborg 08 -:-
19:00Kristiansund - Rosenborg -:-
19:00Lilleström - Haugesund -:-
19:00Ranheim - Sandefjord -:-
19:00Stabaek - Molde -:-
19:00Strömsgodset - Start -:-
21:00Vålerenga - Tromsø -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

16:00Sogndal - Floro -:-
19:00Jerv - Sandnes -:-
19:00Kongsvinger - Notodden -:-
19:00Nest-Sotra - Ham-Kam -:-
19:00Tromsdalen - Aalesund -:-
19:00Ull/Kisa - Levanger -:-
19:00Viking - Strømmen -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 1

17:00Moss - Mjolner -:-

NORVEÇ: Division 2, avd 2

14:30Flekkeroy - Nardo -:-
16:30Skeid - Stjordals Blink -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 1

16:30K. Oslo 2 - Hødd 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 3

15:00Tonsberg - Egersunds 2 -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

17:00Varegg - Sotra -:-

NORVEÇ: Division 3 - Group 6

17:00Grei - Sortland -:-
17:00Junkeren - Lyn -:-
17:00Melbo - Finnsnes -:-
17:00Skjervoy - Frigg -:-

NORVEÇ: Junior U19

15:00Stromsgodset U19 - Sandefjord U19 -:-
15:00Tromso U19 - Kristiansund U19 -:-

NORVEÇ: Toppserien - Bayanlar

15:00Avaldsnes K - Grand Bodo K -:-

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Independiente - Alianza 0:0
02:00Plaza Amador - Costa del Este 1:1

PARAGUAY: Primer Küme - Clasura

23:00Independiente F.B.C. - 3 De Febrero 1:4
02:00Guarani - Sol De America 2:1
22:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-

PERU: Primera División - Apertura

23:30Ayacucho - Dep. Municipal 1:2
46'Huancayo - A. Lima 0:0
19:15U. San Martin - Comerciantes Unidos -:-
21:30AD Cantolao - Melgar -:-
00:00U. de Deportes - Garcilaso -:-

PERU: Segunda Division

23:00Cienciano - Huaral 2:1
21:00Los Caimanes - Hualgayoc -:-
23:00Grau - Cesar Vallejo -:-
23:30Carlos Manucci - Alianza Atl. -:-
23:30Santa Rosa - Juan Aurich -:-
23:45Willy Serrato - Sport Loreto -:-

POLONYA: Ekstraklasa

16:30Legia - Sosnowiec -:-
19:00Jagiellonia - Piast -:-
19:00Lech - Wisla -:-

POLONYA: III Liga - Group I

12:15Pelikan - Legia II -:-
13:00Bron Radom - Ursus Warszawa -:-
17:00Zambrow - Victoria Sulejowek -:-
18:00Mazowiecki - Skierniewice -:-
19:00Polonia W. - Tomaszow Mazowiecki -:-

POLONYA: III Liga - Group II

17:00KP Starogard Gdanski - Lech 2 -:-
18:00B. Gdynia - Pogon Szczecin II -:-
18:00Swit Skolwin - Jarocin -:-
20:00Kotwica Kolobrzeg - Gornik Konin -:-

POLONYA: III Liga - Group IV

16:30Chelmianka Chelm - Wislanie Jaskowice -:-
18:00Czarni Polaniec - Sandomierz -:-
18:00Hutnik Krakow - Wisla Pulawy -:-
18:00Ostrowiec - Avia Swidnik -:-
18:00Sokol Sieniawa - Biala Podlaska -:-
18:00S. Rzeszow - Orleta Radzyn -:-
18:00Stal Krasnik - Spartakus Daleszyce -:-

POLONYA: Central Youth League

13:00Gornik Z. U19 - Cracovia U19 -:-
15:00Escola Warzsawa U19 - Zaglebie U19 -:-

PORTEKİZ: Primeira Liga

23:00Sporting - Setubal 2:1
18:00Nacional - Moreirense -:-
18:00Rio Ave - Maritimo -:-
20:30Belenenses - FC Porto -:-
22:30Santa Clara - Braga -:-

PORTEKİZ: Liga Revelacao U23

19:00Aves U23 - Academica U23 -:-

PORTEKİZ: Segunda Liga

13:15Arouca - Benfica B -:-
18:00Leixoes - Varzim -:-
19:00Academico Viseu - Oliveirense -:-
19:00Famalicao - Penafiel -:-

PORTEKİZ: Campeonato de Portugal

13:00Maritimo B - Gafanha -:-
18:00Sporting Ideal - SC Praiense -:-
19:00AD Oliveirense - Gil Vicente -:-
19:00Alcains - FC Alverca -:-
19:00Amarante - U. Madeira -:-
19:00Armacenenses - Pinhalnovense -:-
19:00Cacadores Taipas - Limianos -:-
19:00Casa Pia - Moura AC -:-
19:00CDC Montalegre - Mirandes -:-
19:00Cinfaes - Lusitania FC -:-
19:00Dezembro - Amora -:-
19:00Fatima - Sertanense -:-
19:00Felgueiras - Trofense -:-
19:00Ferreiras - Montijo -:-
19:00Leca - Cesarense -:-
19:00Loures - Santa Iria -:-
19:00Lusitano FCV - Agueda -:-
19:00Macao - Leiria -:-
19:00Maria de Fonte - Fafe -:-
19:00Merelinense - Chaves B -:-
19:00Mirandela - Torcatense -:-
19:00Nogueirense - Torreense -:-
19:00Oleiros - Caldas -:-
19:00Olhanense - Louletano -:-
19:00Oliveira Hospital - Anadia -:-
19:00Paredes - Coimbroes -:-
19:00Pedras Salgadas - Sao Martinho -:-
19:00Penalva Do Castelo - Pedras Rubras -:-
19:00Peniche - Sintrense -:-
19:00Redondense - Real SC -:-
19:00Sacavenense - SC Angrense -:-
19:00SB Castelo Branco - Vilafranquense -:-
19:00Sp. Espinho - Sanjoanense -:-
19:00Vasco da Gama - Oriental -:-
19:00Vizela - Vilaverdense -:-

RÉUNİON: Regionale 1

14:30AS Marsouins - St Marienne -:-
14:30Sainte-Suzanne - Tamponnaise -:-
14:30Saint-Louisienne - Petite-Ile -:-
14:30Saint-Pauloise - St. Louis -:-
14:30Saint-Pierroise - OSCA Leopards -:-
16:00Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-

ROMANYA: Liga 1

18:00FCSB - Sepsi -:-
21:00CFR Cluj - Din. Bucuresti -:-

ROMANYA: Liga 2

13:00Arges Pitesti - Metaloglobus -:-
15:00U. Cluj - Energeticianul -:-
18:00Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea -:-

RUSYA: Premier Ligi

16:30Samara - Lok. Moscow -:-
19:00Zenit Petersburg - Ural -:-
21:30FK Rostov - Yenisey -:-

RUSYA: FNL

16:30Sp. Moscow 2 - R. Volgograd -:-

RUSYA: Youth League

10:00Samara U21 - Lok. Moscow U21 -:-
12:00Zenit Petersburg U21 - Ural U21 -:-
14:00Din. Moscow U21 - Ufa U21 -:-

SIRBİSTAN: Super Liga

18:00Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
20:00ErtelendiPartizan - Rad -:-
21:00Radnik - Macva -:-

SIRBİSTAN: Prva Liga

18:30Indjija - Metalac -:-
21:00Borac - Radnicki 1923 -:-

SİNGAPUR: Premier League

12:30Balestier Khalsa - Warriors -:-

SLOVAKYA: Fortuna liga

19:00Ruzomberok - Slovan Bratislava -:-
20:00Trencin - Dun. Streda -:-

SLOVAKYA: 2.Lig

11:30Zilina B - Presov -:-
17:30Trebisov - L. Mikulas -:-

SLOVAKYA: Küme C - Batı

18:00AFC Nove Mesto - Sala -:-
18:00FC Zlate Moravce B - Nitra B -:-
18:00Gabcikovo - Trencianske Teplice -:-
18:00Galanta - MSK Povazska Bystrica -:-
18:00Trnava B - Belusa -:-
18:00Velke Ludince - Malzenice -:-

SLOVAKYA: Küme C - Doğu

17:001.FK Svidnik - FK Humenne -:-
17:00Krompachy - Spisska Nova Ves -:-
17:00Plavnica - V. Revistia -:-
17:00Šarišské Michalany - Giraltovce -:-
17:00Snina - Vranov -:-

SLOVAKYA: Divison C Central

11:30Podbrezova B - Filakovo -:-
17:00Lip. Stiavnica - Kalinovo -:-
17:00Poltar - Cadca -:-

SLOVAKYA: Divison C Bratislava

11:30S. Bratislava B - Raca -:-
18:00Bernolakovo - Pezinok -:-
18:00Lozorno - Slovan Most -:-
18:00Malacky - Bahon -:-
18:00Rohoznik - Ivanka pri Dunaji -:-
18:00Rovinka - D. Luzna -:-
18:00Rusovce - Devinska N. Ves -:-
18:00Vajnory - Tomasov -:-

SLOVENYA: Prva Liga

17:00Mura - Krsko -:-
19:15Gorica - Domzale -:-
21:30O. Ljubljana - Maribor -:-

SLOVENYA: 2.SNL

17:30Ilirija - Radomlje -:-
18:00Rogaska - Drava -:-

SUDAN: Premier Lig - Şampiyona Playoffları

20:00Al-Hilal - Al-Ahly Merowe -:-
20:00Al-Merreikh - Khartoum -:-

SUDAN: Premier Lig - Düşme Grubu

20:00Ahli Khartoum - Merikh Kosti -:-

ŞİLİ: Primera División

23:30U. De Chile - O'Higgins 1:0
02:00Everton - Huachipato 0:0
18:00Deportes Iquique - Colo Colo -:-
21:00U. De Concepcion - Deportes Temuco -:-
23:30U. Catolica - Curico Unido -:-

ŞİLİ: Primer B

00:00D. Puerto Montt - Arica 3:0
21:30Cobresal - S. Morning -:-
21:30Valdivia - Nublense -:-
22:00Melipilla - Copiapo -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

15:00Khatlon - Istiqlol Dushanbe -:-
15:00Khujand - CSKA-Pomir Dushanbe -:-

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

23:00North East Stars - Defence Force -:-
23:00Police - San Juan Jabloteh -:-
01:00Central FC - W Connection -:-
01:00Sando - Point Fortin -:-

TUNUS: 1. Profesyonel Ligi

18:00Ben Guerdane - Gabes -:-
18:00Bizertin - Sfaxien -:-
18:00Stade Gabesien - Metlaoui -:-

TÜRKİYE: Spor Toto Süper Lig

19:15Akhisar Belediye - Rizespor -:-
19:15Erzurum BB - Beşiktaş -:-
21:45Alanyaspor - Ankaragücü -:-
21:45Galatasaray - Göztepe -:-

TÜRKİYE: TFF 1. Lig

19:15Adana Demirspor - Denizlispor -:-
19:15Afjet Afyonspor - Altay -:-
21:45Eskişehirspor - Balıkesirspor -:-
21:45Gazişehir FK - İstanbulspor -:-

UKRAYNA: Premier League

17:00Desna - Karpaty -:-
19:30Vorskla - Mariupol -:-
19:30Zorya - Olimpik Donetsk -:-

UKRAYNA: Druha Liga

18:00Bukovyna - Zhytomyr -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

21:00Boston River - Cerro CA -:-
21:00CA Torque - River Plate -:-
21:00Fenix - Defensor Sp. -:-
21:00Rampla Juniors - Racing Montevideo -:-
00:00Club Nacional - Progreso -:-

VENEZUELA: Primer Küme - Clasura

00:00Anzoategui - Trujillanos 3:1
17:30La Guaira - Lara -:-
22:30Metropolitanos - Portuguesa -:-
23:00Zulia - Carabobo -:-
00:00Dep. Tachira - Monagas -:-
00:00Mineros - Estudiantes M. -:-

ZAMBİYA: Super League

16:00Nkana - Kabwe -:-

ZİMBABWE: Premier Soccer League

16:00Bulawayo Chiefs - Harare City -:-
16:00Dynamos - ZPC Kariba -:-
16:00Mutare City Rovers FC - Shabanie -:-
16:00Triangle - Yadah -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan