YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ALMANYA: Oberliga Westfalen

20:00Lippstadt - Bielefeld II -:-

ARJANTİN: Superliga

01:15River Plate - Union Santa Fe 2:0

ARJANTİN: Primera C Metropolitana

23:00Deportivo Merlo - Ituzaingo 2:1

ARJANTİN: Torneo Federal A

03:00Douglas Haig - Def. Pronunciamiento 1:1

AVRUPA: Avrupa Ligi - Grup Aşaması

19:00FC Astana - Villarreal -:-
21:00Ath. Bilbao - Hertha -:-
21:00BATE - Crvena zvezda -:-
21:00FC Koln - Arsenal -:-
21:00Konyaspor - Marsilya -:-
21:00Lazio - Vitesse -:-
21:00Lok. Moscow - FC Copenhagen -:-
21:00Lugano - H. Beer Sheva -:-
21:00Nice - Waregem -:-
21:00Östersunds - Zorya -:-
21:00Plzen - FCSB -:-
21:00Rosenborg - Real Sociedad -:-
21:00Salzburg - Guimaraes -:-
21:00Zenit Petersburg - Vardar -:-
23:05AC Milan - Austria Vienna -:-
23:05AEK - Rijeka -:-
23:05Braga - Hoffenheim -:-
23:05Everton - Atalanta -:-
23:05Ludogorets - Başakşehir -:-
23:05Lyon - Apollon -:-
23:05M. Tel Aviv - Slavia Prag -:-
23:05Partizan - Young Boys -:-
23:05Skenderbeu - Dyn. Kiev -:-
23:05S. Tiraspol - Zlin -:-
reklam

AVRUPA: Bayanlar Dünya Kupası - Elemeler - İkinci etap

22:30Avusturya K - İsrail K -:-

AVUSTRALYA: A-Ligi

11:50Newcastle Jets - Melbourne Victory -:-

BAE: 1nci Küme

15:40Dibba Al Fujairah - Al-Ain -:-
15:45Al Wasl - Ajman -:-
18:45Al-Wahda - Al Sharjah -:-

BANGLADEŞ: Premier League

13:30Rahmatgonj MFS - Brothers U. -:-
15:45Sheikh Russel - Sheikh Jamal -:-

CEBELİTARIK: Premier Division

22:30St Josephs - Lynx -:-

DÜNYA: Uluslararası Dostluk Maçı

06:00Vanuatu - Estonya -:-

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

00:00Vera (Esp) - CD Buzanada (Esp) 3:2pen
18:00Niger (Nga) - Kano (Nga) -:-

FAS: Yüksek Fas Ligi Botola

20:00FUS Rabat - Raja Casablanca -:-

GÜNEY AMERİKA: Copa Libertadores - Playofflar

02:45Gremio (Bra) - Lanus (Arg) 1:0

HAİTİ: Championnat National - Serie de Cloture

00:00America des Cayes - Ouanaminthe -:-
00:00Capoise - Juventus -:-
00:00Don Bosco - Baltimore -:-
00:00Racing des Gonaives - Petit-Goave -:-
00:00Racing Haitien - Mirebalais -:-
00:00Real du Cap - Eclair des Gonaives -:-
00:00Sud-Est - Fica -:-
00:00Tempete - Cavaly -:-

HİNDİSTAN: ISL

17:30Chennaiyin - North East Utd -:-

HONDURAS: Ulusal Lig - Apertura

00:00Real Sociedad - Marathon -:-

JAMAİKA: Premier League

23:00Sandals SC - Reno 1:2
23:00Tivoli - UWI 0:0
02:30ErtelendiMontego Bay - Humble Lions -:-
03:30Waterhouse - Boys' Town 1:1

KOLOMBİYA: Torneo Aguila - Clasura-Playofflar

23:15Llaneros - Leones -:-

KONGO DC: Super Ligi

17:00Dragons - Shark XI -:-
17:00MK Etancheite - RCK -:-

KOSOVA: Superliga

15:00Vllaznia Pozheran - Prishtina -:-

KOSTA RİKA: Primera Division - Apertura

00:00Guadalupe - U.C.R. 1:1
73'Alajuelense - Limon 2:1
71'Cartagines - Grecia 1:1
73'Saprissa - Santos De Guapiles 1:2
56'Zeledon - Liberia 1:0

LİBYA: Premier Lig

15:30Al-Sharara - Al-Athad -:-

MALAWİ: Super League

15:30Big Bullets - Azam Tigers -:-
15:30Moyale Barracks - Dwangwa United -:-

MEKSİKA: Primera División - Apertura-Playofflar

04:30Toluca - Monarcas 2:1
06:36Leon - Tigres -:-

MEKSİKA: Liga de Ascenso - Apertura-Playofflar

04:30Tampico Madero - Juarez 2:2
06:30Alebrijes Oaxaca - Celaya -:-

MISIR: Premier Lig

15:45Alassiouty - El Masry -:-
18:00Al Nasr - El Entag El Harby -:-
20:30Arab Contractors - Enppi -:-

PERU: Primera División - Clasura

03:00A. Lima - Cajamarca 2:0

POLONYA: Central Youth League

15:30Podbeskidzie U19 - Zielona G. U19 -:-

RUANDA: National Football league

16:30Etincelles - Musanze -:-

RUSYA: Youth League

12:00Amkar U21 - Din. Moscow U21 -:-

SUUDİ ARABİSTAN: Premier Lig

17:45Al Feiha - Al Shabab -:-
17:50Al-Raed - Ohud -:-
19:40Al Nasr Riyadh - Al-Ittihad FC -:-

TACİKİSTAN: Vysshaya Liga

12:00Barqi Tojik - Istiqlol Dushanbe -:-

TRİNİDAD VE TOBAGO: Pro League

23:00San Juan Jabloteh - Police -:-
01:00Central FC - W Connection -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

23:00Fenix - Cerro CA 1:1
23:00Juventud - Liverpool M. 2:1
23:00River Plate - Penarol 2:1
23:00Sud America - Boston River 1:0
23:00Danubio - El Tanque Sisley -:-
23:00Rampla Juniors - Club Nacional -:-

ÜRDÜN: Premier Lig

17:00Al Ramtha - Al Buqaa -:-
17:00That Ras - Al Jazeera Amman -:-
19:30Al Yarmouk - Al Wehdat -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Sorumlu bahis oynayın. 18+

Dokunmatik versiyonunu kullan