YENILE

Futbol » Bugün » Hepsi

reklam

ABD: USL

00:00Bethlehem - New York Red Bulls 2 -:-

AVRUPA: UEFA Regions' Cup - Elemeler

18:00Hradec Kralove Region (Am) (Cze) - Gyor-Moson-Sopron (Am) (Hun) 0:0
18:00San Marino (Am) (San) - East Sarajevo (Am) (Bih) 2:3

AVUSTRALYA: Capital Territory

12:00Gungahlin - Canberra Olympic 1:0

BREZİLYA: Serie B

01:15Ponte Preta - CSA 1:1
03:30Avai - Guarani 3:3

BREZİLYA: Copa do Nordeste - Playofflar

03:45Sampaio Correa - ABC 1:0
reklam

ÇEK CUMHURİYETİ: Vysocina KP

18:30Pelhrimov - Bystrice n. Pern. 2:3

DÜNYA: Dünya Kupası

15:00Portekiz - Fas 1:0
18:00Uruguay - Suudi Arabistan 1:0
21:00İran - İspanya 0:1

DÜNYA: Kulüpler Arası Dostluk Maçı

12:00Malmo FF (Swe) - Molde (Nor) 2:0
17:00Jihlava (Cze) - Trnava (Svk) 1:1
17:00Michalovce (Svk) - L. Mikulas (Svk) 1:2
17:00Zlin (Cze) - Znojmo (Cze) 0:0
17:30Brno (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) 2:1
18:00Baltika (Rus) - Smolevichi STI (Blr) 6:0
18:00Dun. Streda (Svk) - Znojmo (Cze) 1:3
18:00Pazardzhik (Bul) - Levski (Bul) 0:4
18:00Teplice (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 3:0
18:15Jiangsu Suning (Chn) - Honved (Hun) 2:0
18:30Innsbruck (Aut) - Ludogorets (Bul) 1:2
19:00Bleiburg (Aut) - Rudar (Slo) 2:2
19:00Kapfenberg (Aut) - Videoton (Hun) 0:3
19:00Korona (Pol) - Spartakus Daleszyce (Pol) 3:0
19:00Sered (Svk) - Z. Moravce (Svk) 4:0
19:20Domzale (Slo) - Vardar (Mac) 1:2
20:00FC Viitorul (Rou) - Zimbru (Mda) 5:0
20:00Heimstetten (Ger) - Pullach (Ger) 2:0
20:00Sandvikens (Swe) - Djurgarden (Swe) 1:2
20:30Heist (Bel) - KV Mechelen (Bel) 2:3
21:30TNS (Wal) - Druids (Wal) 1:0

FİLİPİNLER: PFL

10:00Stallion - Global 4:0
11:00Davao Aguilas - Kaya 3:1
14:00Ceres - JP Voltes 4:1
14:00İptal edildiDavao Aguilas - Global -:-
14:00İptal edildiStallion - Kaya -:-

FİNLANDİYA: Veikkausliiga

18:30Honka - SJK 3:1
18:30Ilves - Lahti 0:0
18:30KuPS - HJK 2:2
18:30TPS Turku - Inter Turku 1:1
18:30VPS - Mariehamn 4:1

FİNLANDİYA: Ykkonen

18:30AC Kajaani - HIFK 2:1
18:30Jaro - Haka 0:2
18:30Klubi 04 - Ekenas 0:1
18:30KPV - KTP 1:0
18:30Oulu - JJK Jyvaskyla 2:1

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup A

18:30Gnistan - Vaajakoski 1:1
18:30Mikkelin Kissat - JaPS 1:0
18:30MyPa - Mikkeli 1:4
18:30NJS - Keski-Uusimaa 0:2
18:30Viikingit - JIPPO 3:2
19:00LPS - PEPO 0:0

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup B

18:30BK-46 - HJS Akatemia 3:0
18:30GrIFK - KaaPo 3:2
18:30MuSa - HIFK 2 2:0
18:30SalPa - Jazz Pori 1:0
19:00Kiffen - Honka Akatemia 1:5

FİNLANDİYA: Kakkonen - Grup C

18:30PK-37 - Narpes Kraft 0:1
18:30TP-47 - VIFK 2:0

GABON: Championnat D1

17:30Lozo - Pelican -:-
17:30Stade Mandji - CF Mounana -:-
18:00Akanda - Oyem -:-

İSVEÇ: Division 1, Södra

20:00Karlskrona - Torns 1:1
20:00Lunds - Mjallby 0:4

İSVEÇ: Division 2, Norrland

20:00Taftea IK - Friska Viljor FC 4:1

İSVEÇ: Division 2, Norra Svealand

20:00Karlbergs - Lidingo IFK 0:1
21:00Sundbybergs - Bollnas -:-
21:00Taby - Norrtalje 2:1

İSVEÇ: 2. Lig, Västra Götaland

20:30Lindome - Olympic 4:0

İSVEÇ: Division 2, Södra Svealand

20:30AFK Linkopings - Varmbols 1:1
20:30Huddinge - Aspudden Tellus 1:0

İSVEÇ: Division 2 - Norra Götaland

20:00FBK Karlstad - Nordvarmland 0:0
20:00Trollhättan - Vargarda IK 7:0
20:00Vanersborgs IF - Torslanda 1:2
20:30Stenungsunds - Hisingsbacka 4:0

İSVEÇ: Division 2, Östra Götaland

20:00Hassleholms IF - Osterlen FF 0:2
20:00Nosaby IF - IFK Hassleholm 3:2

İSVEÇ: Elitettan Women

20:00Örebro K - Västerås K 5:0

İZLANDA: Pepsideild

26'Valur - Hafnarfjordur 1:0

İZLANDA: Inkasso-deildin

21:00Akranes - Magni 5:0
52'Fram - IR Reykjavik 1:2
52'Njardvik - Kopavogur 0:2
53'Thor Akureyri - Olafsvik 0:0

JAPONYA: J-Ligi Division 2

13:00Albirex Niigata - Kofu 1:5

KIRGIZİSTAN: Top Liga

15:00Akademiy Futbola - Dordoi Bishkek 2:5
15:00Alay Osh - Kant 1:1
15:00FK Kara Balta - Alga 2:5
15:00Ilbirs - Neftchi Kochkor-Ata 2:3

KONGO: Ligue 1

16:00Kondzo - CARA Brazzaville -:-
16:00La Mancha - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00Leopard - V .Club Mokanda -:-
18:00Cheminots - Diables Noirs -:-
18:00Etoile du Congo - Poto-Poto -:-

KONGO DC: Super Ligi - Final Etabı

15:00Don Bosco - Sanga Balende 0:0
17:00Mazembe - Mont Bleu 1:0
17:30Motema Pembe - AS Vita Club 1:3

LİTVANYA: A Lyga

18:00Zalgiris - Palanga 2:0
20:00Suduva - Jonava 2:0

LİTVANYA: I Lyga

19:00Kupiskis - Dainava Alytus 2:6

MALEZYA: Süper Lig

16:00Johor DT - Terengganu 2:0
16:00Kedah - Kuala Lumpur 3:2

MALEZYA: Premier Lig

15:15Sabah - MISC-MIFA 3:2
16:00Terengganu 2 - UKM 1:0

MOLDOVA: Moldova Kupası

18:30Bardar - Zaria Balti -:-
18:30Cahul - Dinamo-Auto -:-
18:30Granicerul - Milsami 0:2
18:30Sfintul - Sparta Chisinau -:-
18:30Speranta Nisporeni - Codru Lozova -:-
19:00S. Tiraspol - Iskra Ribnita 7:0
19:00Zimbru - Sparta Selemet 0:0
20:00Petrocub - Floresti 10:2

NİGER: Ligue 1

18:15ASFAN - Urana -:-
18:15Tahoua - SONIDEP -:-
18:30Espoir - Racing FC de Boukoki -:-
18:30Sahel - Akokana -:-

NORVEÇ: OBOS-ligaen

19:00Viking - Floro 2:1

NORVEÇ: Division 3 - Group 4

20:00Stord - Brann 2 2:3

NORVEÇ: Kupa - Bayanlar

18:00Grand Bodo K - Trondheims-Orn K 1:2
18:30Innstrandens K - LSK Kvinner K 1:7

POLONYA: Central Youth League - Playofflar

18:00Lech U19 - Cracovia U19 -:-

YENILE

Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »

Başa dön

m.CanliSkor.com canlı futbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı CanliSkor.com web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.

Dokunmatik versiyonunu kullan