Basketbol » Bugün » Hepsi
ABD: NBA
02:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122uz03:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
AVRUPA: Euroleague
23:00Lyon-Villeurbanne - Monaco 77:8720:45Fenerbahçe - Alba Berlin -:-
22:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
22:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
AVRUPA: Eurocup - Playofflar
20:45Beşiktaş - JL Bourg -:-22:30London Lions - Paris -:-
TÜRKİYE: Süper Lig
18:00Büyükçekmece - Samsunspor -:-18:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
20:30Bursaspor - Tofaş -:-
TÜRKİYE: TBL
15:30Bornova - Cayirova -:-17:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
ABD: NBA G League
02:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12202:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
03:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
05:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
ABD: NCAA - Playofflar
02:09Arizona - Clemson 72:7702:39UConn - San Diego State 82:52
04:39North Carolina - Alabama 87:89
05:09Iowa State - Illinois 69:72
ARJANTİN: Liga A
02:00Obras - Platense 90:8504:00La Union - Boca Juniors 83:81
ASYA: Asia Cup 3x3
09:15Yeni Zelanda 3x3 - Malezya 3x3 -:-09:40Moğolistan 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
11:00Katar 3x3 - Malezya 3x3 -:-
14:20Moğolistan 3x3 - Tayland 3x3 -:-
14:45Yeni Zelanda 3x3 - Katar 3x3 -:-
15:35Tayland 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
ASYA: Asia Cup 3x3 Women
10:05Çin 3x3 W - Tayvan 3x3 W -:-10:35Moğolistan 3x3 W - Malezya 3x3 W -:-
11:25Çin 3x3 W - Singapur 3x3 W -:-
13:30Moğolistan 3x3 W - Filipinler 3x3 W -:-
13:55Tayvan 3x3 W - Singapur 3x3 W -:-
15:10Malezya 3x3 W - Filipinler 3x3 W -:-
AVRUPA: BNXT League - Kazananlar etabı
22:00Den Bosch - Limburg -:-AVRUPA: Latvia-Estonian League - Playofflar
15:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-18:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
20:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
AVRUPA: Liga Unike
18:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-21:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
AVRUPA: WBBL Women - Playofflar
17:15TTT Riga K - Kibirkstis Vilnius K -:-20:00LCC K - Klaipedos Neptunas K -:-
AVUSTRALYA: NBL1 Central
10:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers -:-AVUSTRALYA: NBL1 Central Women
08:30West Adelaide Bearcats K - South Adelaide Panthers K -:-AVUSTURYA: Superliga - Kazananlar etabı
21:00Klosterneuburg - Wels -:-BEYAZ RUSYA: Premier League Women
16:00Gomel 2 K - Horizont Minsk 2 K -:-BİRLEŞİK KRALLIK: BBL
22:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-22:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
BİRLEŞİK KRALLIK: WBBL Women
22:30Caledonia Gladiators K - BA London Lions K -:-BOLİVYA: Libobasquet
02:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:87BREZİLYA: NBB
01:30Brasilia - Bauru 84:10301:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
02:00Vasco - Paulistano 73:70
03:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
BREZİLYA: LBF Women
01:30Blumenau K - Ituano K 60:74BULGARİSTAN: NBL - Kaybedenler etabı
20:00Minyor - Levski -:-ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women - Playofflar
20:30Hradec Kralove K - Slavia Prague K -:-21:00Chomutov K - KP Brno K -:-
ÇEK CUMHURİYETİ: ZBL Women - Play out
20:30Brandys nad Labem K - Slovanka K -:-ÇİN: CBA
14:35Beijing - Jilin -:-14:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
14:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
14:35Tianjin - Guangzhou -:-
ÇİN: WCBA Women - Playofflar
14:30Guangdong K - Shanghai K -:-14:30Inner Mongolia K - Shandong K -:-
14:30Jiangsu Phoenix K - Zhejiang Golden Bulls K -:-
14:30Sichuan K - Shanxi Xing Rui K -:-
FİNLANDİYA: I Divisioona A - Playofflar
19:30ToPo - Raiders Basket -:-FİNLANDİYA: Korisliiga Women - Playofflar
17:00Vimpelin Veto K - PeKa K -:-FİNLANDİYA: I Divisioona Women - Playofflar
18:00BC Nokia K - Puhuttaret K -:-20:00Torpan Pojat Helsinki II K - Turun NMKY K -:-
FRANSA: Pro B
22:00Angers - Vichy -:-22:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
22:00La Rochelle - Lille -:-
22:00Nantes - Orleans -:-
22:30Antibes - ASA -:-
22:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
22:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANSA: Espoirs U21
21:00Gravelines-Dunkerque U21 - Le Portel U21 -:-GÜNEY KORE: KBL
13:00KCC Egis - Mobis Phoebus -:-HIRVATİSTAN: Premijer liga
19:00Dubrovnik - Split -:-21:00Zabok - Skrljevo -:-
İSPANYA: LEB Oro
22:00Estela - Oviedo -:-22:45Alicante - Real Betis -:-
23:00Fuenlabrada - Ourense -:-
İSPANYA: Liga Femenina Women
23:00Barcelona CBS K - Gernika Bizkaia K 79:72uz23:00Cadi La Seu K - Gran Canaria K 99:95uz
İSRAİL: Liga Leumit
13:00Gilboa Galil - Elitzur Ashkelon -:-14:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
İSVİÇRE: SB League - Playofflar
21:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-İSVİÇRE: SB League Women - Playofflar
22:00BBC Troistorrents K - Nyon K -:-22:15Pully K - Fribourg K -:-
İTALYA: Serie A2
22:45Udine - Treviglio -:-İZLANDA: Premier League
23:00Keflavik - Njardvik 127:114JAPONYA: B2.League
13:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-KANADA: Super League
00:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken 153:10002:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:97
LİTVANYA: NKL - Playofflar
20:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LİTVANYA: Moteru Lyga Women - Playofflar
18:30Aistes LSU Kaunas K - Siauliai K -:-POLONYA: Basket Liga
19:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-21:00GTK Gliwice - Legia -:-
POLONYA: 1. Liga
20:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-21:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTEKİZ: Proliga - Kazananlar etabı
19:00Maia - Santo Andre -:-PORTEKİZ: Taca da Liga - Grup Aşaması
23:00FC Porto - Vitoria -:-ROMANYA: Divizia A - Kaybedenler etabı
19:00BC Timisoara - Valcea -:-19:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
19:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
19:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
ROMANYA: Divizia A - Kazananlar etabı
19:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-19:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
20:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
ROMANYA: Liga National Women - 5.lik-8.lik
14:00Cluj Napoca K - Targu Mures K -:-ROMANYA: Liga National Women - Playofflar
19:30Sepsi S. K - Arad K -:-20:00CSM Constanta K - Municipal Targoviste K -:-
SIRBİSTAN: Prva Ligi
19:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-20:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SIRBİSTAN: 1. ZLS Women
22:30Duga K - Partizan K -:-SLOVENYA: Liga Nova KBM
21:00Ilirija - Rogaska -:-ŞİLİ: LNB 2
03:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62TAYVAN: SBL
12:00Taiwan Beer - Bank of Taiwan -:-14:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TAYVAN: P. League+
14:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TAYVAN: WSBL Women
2. ÇeyrekCathay Life K - Taipower K 30:3410:00Taiyuan K - Chunghua Telecom K -:-
TÜRKİYE: KBSL - Playofflar
14:30CBK Mersin K - Beşiktaş K -:-19:00Fenerbahçe K - Galatasaray K -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Kaybedenler etabı
03:00Malvin - Bigua 103:9103:15Goes - Urupan 73:79
Futbol | Hokey | Tenis | Basketbol | Hentbol | Voleybol | Beyzbol | Amerikan Fut. | Rugby | Daha fazlası »
m.Flashscore.com.tr canlı basketbol skorları - mobil livescore hizmeti sunar. Bu mobil versiyon teknik nedenlerden dolayı Flashscore.com.tr web sitesinden farklı özelliklere sahiptir.